Základy aromaterapie

objev léčivou a blahodárnou sílu vůní

Základy aromaterapie

objev léčivou a blahodárnou sílu vůní


Přijměte naše pozvání na objevnou cestu do ta-Jemné říše rostlin. Krásný kurz s přesahem, v němž se nejen dozvíte o zázracích aromaterapie - podpoře rostlinných esencí a jejich vlivu na fyzické, emocionální a duševní zdraví. Ale naučíte se, jak správně vybírat, používat a kombinovat esenciální oleje, abyste dosáhli jejich maximálních výsledků. 


☘︎ Během kurzu se budeme zabývat základními principy aromaterapie, včetně historie a původu esenciálních olejů, jejich chemického složení a účinků na tělo a mysl. 

☘︎ Naučíte se také o různých způsobech aplikace esenciálních olejů, jako je masáž, inhalace, koupele a další.

☘︎ Seznámíte se s nejčastěji používanými esenciálními oleji a jejich vlastnostmi. Budeme se věnovat jejich terapeutickým účinkům a jak je správně kombinovat pro dosažení konkrétních výsledků, například uklidnění, povzbuzení nebo zlepšení spánku.

Kurz je vhodný pro ty, kteří se chtějí seznámit s aromaterapií a využít jejích přínosů pro své zdraví a pohodu efektivně a bezpečně.


Mimo to, že si povíme, co to je aromaterapie - historie, vznik olejů, co je éterický olej, povíme si nač si dát pozor při nákupu olejů a jak vybrat ten správný - vysvětlíme si, 

- jestli opravdu záleží na značce, co hledat na lahvičce a jak poznat 100% éterický olej

- bezpečnost při používání aromaterapie - kontraindikace, ředění, aplikace

-co jsou to hydroláty a na co je může použít

☘︎ Naučíme se zásady, jak míchat své vlastní olejové směsi na různá trápení - od špatné nálady, až po léčbu běžných nemocí.

☘︎ Rozpoznat, kdy použít jakou formu aplikace EO (Inhalace, aplikace na kůži)

☘︎ Představíme si profil 10 základních, které je dobré mít 

Za poplatek si můžete vyrobit masážní olej, inhalační tyčinku, či aroma mlhu a odnést si svoji  voňavou osobní radost i první pomoc v jednom

Naše setkání proběhne: 9.2. 2024 v 16.00 - 18:00

 Doba trvání: 2 h

Cena: 550,- Kč

Tímto setkáním i tématem vás bude provázet

Šárka

✮⋆˙

Atelieru Vlny dechu 

Přihlásit se