Vlny dechu, vlny těla

Setkání pro duševní hygienu

Pohyb kontinua nás vede ke zpomalení a naladění na tělo a vnitřní svět, takže mysl se utiší a tělo se probudí
Emilie Conrad

Vlny dechu, vlny těla


Existuje řada užitečných rad pro životní styl a pouze vy sami si ho můžete přizpůsobit pokud upřednostníte věci, na nichž vám záleží nejvíce.
Proces, kterým to začíná je Sebe poznání

Vítejte v setkáních pro duševní hygienu, které jsou určeny pro péči o sebe, svoji duševní pohodu, harmonii těla i života. V bezpečném prostoru a bytí se sebou samými nacházíme, že vytváření optimálního životního stylu s rozšířeným uvědoměním, ve skutečnosti může být radostné a zmocňující .. Učíme se důvěře.

Osvobozujeme své tělo i mysl od obvyklých omezení toho, co je možné a co není. Práce se zvuky a somatický pohyb nám pomohou odložit přemýšlení a rozum, čímž osvobozujeme schopnosti těla a jeho kapacity k uvedení sebe sama do harmonického stavu. 

Jemná praxe kontinuum movement je celostní somatická práce s tělem, která nám pomáhá spojit se s léčivou a transformační silou uvnitř nás. 


Obsahem těchto setkání:


⧽ Jemná somatická praxe - inspirace Kontinuum movement - práce s tekutinovým tělem.  Objevení léčivé "síly" ・v jemném pohybu ・ rezonanci svého hlasu ・ vědomí dechu 

⧽ Meditace -  vedena tak, aby uvolněné emoce mohly volně proudit, emoce jsou tekuté

Lekce jsou v různém časovém rozsahu i různých časech, a vždy tomu obsahově přizpůsobené. Může být krátkým zastavením během dne, obědem i večeří pro duši, nebo přechodovým časem mezi prací a domovem.


Setkání je možné absolvovat také individuálně

Setkání je také formou kurzu na 9 lekcí. Výhodou je uzavřená skupina, která může systematicky pracovat, bez delšího úvodního vysvětlování techniky samotné. V každé z lekcí můžeme pokračovat v plynutí a v úvodu jen krátce sdílet .. a nebo taky ne :-) ..  

Bonusy, které tato forma přináší je hlubší práce sami se sebou, a také vznikající přátelství a rozvíjející se komunita stejně laděných lidí. 

Aktuálně probíhá kurz 15.1. - 11.3. - skupina je uzavřena 

Další cyklus bude od 18.3. - 27.5. a je možné se přihlásit níže v odkazu

*1.4. a 29.4. lekce nebudou


Co vám tento čas může přinést

Osvojení vnímání těla z nové perspektivy - prostor

Napojení na léčivé síly, přijetím léčitele v sobě - inteligenci

Objev, jak hluboce léčivý, blaho-dárný je somatický pohyb - jemnost

Proměnu omezujících přesvědčení, pocitů založených na studu a strachu - důvěru

Naslouchání intuici - moudrost

Svolení být, kým doopravdy Jste - jedinečnost

✮⋆˙

Každému přináší pokaždé přesně to co má


Pro koho jsou setkání vhodná


Pro každého, kdo cítí, že chce odstranit svá omezující přesvědčení, pocity založené na strachu a myšlenkové procesy, které brání žít život v harmonii a radosti. Pro každého, kdo ví, že vyžaduje to praxi a disciplínu. Trpělivost se sebou. Pro každého kdo ví, že čas věnovaný sobě je tou nejlepší investicí

V setkáních, zažíváme vibrační transformaci, jež nás ladí s vnitřní pravdou míru, klidu, se Zdrojem. Vibrace, jež vedou k Celistvosti.

✮⋆˙

Těším se na Vás v jemném plynutí

Marcela Magdaléna