Těhotenské jógové plynutí

Jana Skurková

Těhotenské jógové plynutí

Setkání pro těhotné, ve kterých Jana vezme vaše tělo, mysl i srdce na setkání sama se sebou a vašim miminkem. To vše za pomocí jógy a jógových technik.


Jana vás tímto srdečně zve

Vyhraď si pravidelný čas na sebe a své děťátko a prozkoumej své tělo zevnitř. Ponoř se do svých pocitů, svez se na vlně dechu, intuice a pomalu se uč naslouchat svému děťátku. Čekají tě chvíle, kdy se můžeš zastavit, zpomalit, pustit kontrolu a jen tak být.

Ukážu ti jemné relaxační a uvolňovací techniky, které využiješ teď i po narození miminka. Zvědomíme si postavení svého těla, protáhneme se a posílíme nejen tělo, ale i tvou důvěru v něj a tvé děťátko. Skrze soulad dechu a pohybu budeš mít příležitost si v klidu uvědomovat a připomínat, že jsi těhotná a že se "to" doopravdy děje. 

Nabízím ti hlubší přesah. Cílíme nejen na fyzickou stránku, ale i na duševní hygienu. Prostor je věnovaný společnému sdílení a vzáJEMNÉ podpoře. 

Vše v lehkosti a s radostí, bez extrémního úsilí.

Dostatečný čas věnujeme závěrečné relaxaci, meditaci a afirmacím. Malá skupinka žen zajišťuje individuální péči a přístup Setkání je určeno pro 4 ženy


Setkání se koná v Atelieru Vlny dechu, Bezručova 29

Neděle 8.9. / 17:15 - 18:45 /

Cena: 440,- Kč 

Přihlášení emailem

Těším se na společnou cestu po krajině těhotenství

Jana 

..více o mně