Ranní náDech

přijďte se v sobotu ráno zrelaxovat a naladit na sebe, 

ať si víkend můžete užít v klidu a pohodě, kterou si z lekce odnesete

Ranní náDech

Sobotní ranní hodina je opravdovým vydechnutím každodenních povinností a nadechnutí energie a odpočinku pro dny volna, které si tak užijete v čisté radosti a dynamice klidu.

Sobotní ranní náDech je skvělý restart, uvolní se vaše tělo a zklidní vaše mysl.


V jedné hodině vás čeká restart skrze řízenou meditační zkušenost, v níž řízeným dechem projdeme posvátné body těla, rozproudíme energii, přebytek negativní odchází a dělá prostor pro čistou a přiRozenou RAdost. Mimo to praxe uklidní nervový systém a zlepší jeho fungování, stimuluje regeneraci a opravu tělesných buněk. Pravidelná praxe snižuje stres, posiluje imunitní systém a pomáhá předcházet nemocem. Vedená část je zhruba 35-40 minut, dále tělo spočívá hýčkáno vlastním dechem v doprovodu a obejmutí léčivých vibrací křišťálových mís


Tato hodina potěší vás, a potěší jistě i vaše blízké, které svým klidem můžete obejmout, pokud stres ze svého těla uvolníte a hluboký klid ve vlastním těle rozprostřete. 

Myslím jako žena, plánuji tuto lekci jako žena, která miluje sobotní dopoledne 

a moc se na vás těší

Marcela Magdaléna


Sobota / 8:30 - 9:30 / 60 minut / 230,- Kč 

Atelier Vlny dechu, Bezručova 29, Plzeň Vnitřní město

Lekce je nenáročná, meditační, a relaxační. Vyrazit po ní můžete rovnou na farmářský trh na náměstí, kde si můžete dopřát čas malých světských radostí, stejně jako nákup čerstvých dobrot na víkend. 

Otázky a odpovědi

1.Potřebuji mít předešlou meditační, nebo jinou praxi?

Není potřeba, prostředí je bezpečné a podpůrné pro všechny i začátečníky

1.Mám si přinést nějaké pomůcky?

Žádné pomůcky nemusíte nosit, jediné co doporučuji, je pohodlné oblečení, které vás nebude ničím limitovat pro uvolnění. Co je potřeba: přijít, s důvěrou se položit a Být. Podložka, deka, čaj, voda .. pro Vaše pohodlí bude nachystané