Na~lazení

Setkání pro ženy, které čerpá 

hlubokou inspiraci z přírody


Na~lazení

Míša ~ Moonsage


Nalazení ~ Sama na sebe, své tělo, srdce a přírodu, jež je s ženským tělem neodmyslitelně spjata.

"Pokud bychom v přírodě hledali ženskou esenci, najdeme ji v blízkosti vody nebo přímo pod našima nohama - Zemí."

Setkání pro ženy, které čerpá hlubokou inspiraci z přírody a využívá intuitivního napojení lidského těla na přírodu a její živly. Do uvolnění nás dovede úvodní meditace, obohacená o vůni aroma oleje, jež dále plynule přejde k soundhealingu za tónů laděných na frekvence vody či Země.


Projevení skrze smysly dovolí tělu hluboké uvolnění na mnoha úrovních. Takové nalazení nám dovolí s tělem komunikovat a pomalu se intuitivně napojovat zpět na ženskou energii v těle, stejnou jako tu, která se každým dnem zrcadlí ve světě kolem nás.
Uvolněné tělo, nalazená mysl, spojení s přírodou nás dovede k otevřenému srdci, z něhož pak můžeme dále tvořit život v lásce a souladu s naší duší.

 
Vše nakonec ukotví šálek bylinkového čaje a společné sdílení. 

Setkání je otevřeno pro 6 žen.

Srdečně zve a těší se na vás 

MíšaPátek 5.7. / 19.7. / 2.8. / 16.8. / 30.8. / vždy v čase 18:00 - 19:30 / 

Příspěvek: 555,- Kč

Místo konání: Atelier Vlny dechu, Bezručova 29, Plzeň Vnitřní město

Časté otázky

1. Kde vás najdu?

Atelier Vlny dechu, se nachází v Bezručove ulici, dům číslo 29. Průchodem až do dvora nedojdete, vchod k nám je zhruba v půlce průchodu po levé straně, kde je také zvonek na "Atelier" Dále stoupejte schodištěm až nahoru, neztratíte se .. 

2. Potřebuji nějaké pomůcky?

Pomůcky nejsou potřeba. Podložky jsou na místě, deky a meditační polštářky též. Máte li však svoji oblíbenou podložku, klidně ji vezměte sebou :-) Doporučujeme pohodlné oblečení, do kterého se na místě můžete i převléknout.

3. Je potřeba předchozí meditační či jogová praxe?

Předchozí praxe není potřeba. Pokud však již praktikujete, může být tento čas  příjemným obohacením a spočinutím v kruhu dalších žen