Meditace s mandalou

Posvátný čas k naladění na sebe a na to, 

co je ve vašem kreativním srdci.

Meditace s mandalou


Meditace s mandalou, je o vytvoření posvátného prostoru. Je to rituál. Je to posvátný čas k naladění na sebe a na to, co je ve vašem kreativním srdci. Nejlepší způsob, jak začít, je prostě začít a nechat tok pocitů promítajících se do tvarů a barev aby vás provedly vaší tvorbou.

Malování mandaly může být velmi meditativní proces. A stejně jako u tradičních forem meditace, může vyžadovat určitou praxi, než se tam dostanete. Každé umění samo o sobě může být vysoce meditativním zážitkem.  Zatímco malování mandaly a spojení s posvátnou geometrií nás do stavu bytí přirozeně naladí, proměnlivost a nepředvídatelnost nás učí, abychom důvěřovali procesu všeho, co se objeví.


Bude mi ctí být vaší průvodkyní tímto posvátným časem 

Neděle 21.7. / 17:00 - 20:00 /

Atelier Vlny dechu, Bezručova 29, Plzeň Vnitřní město

Odměna za doprovod a podpora prostoru / 555,- Kč

 ✮⋆˙

Těším se na vás

Marcela Magdaléna

"Když jsem poprvé malovala mandalu bylo jasné, že nemám ponětí, co dělám, cítila jsem se nejistá až strnulá. Chybělo mi zadání, na které jsme obvykle zvyklí a trvalo mi nějakou chvíli než jsem se přestala soustředit na výsledek a odevzdala se tvořivému proudu. Až náhle přišel propad do meditativního plynutí. Přestala jsem zkoušet malovat obrázek tak, jak jsem si představovala, že by mohl vypadat, a místo toho jsem se nechala vést intuicí. Byl to několikahodinový proces, který mi změnil život a moje láska k mandalám a posvátné geometrii se stala pevným pilířem v plynutí životem s lehkostí a důvěrou. Meditace s mandalou mi daly svobodu experimentovat nejen na papíře. Kreativita a svoboda se promítla do všech aspektů života svou pestrostí i dokonalostí" 

Marcela Magdaléna

Co nás v setkání čeká


⧽ Vedená meditace pro ztišení a dotek toho, co přesahuje naše těla

⧽ Tvorba vlastní mandaly - vede nás jen vnitřní pocit, důvěra v sebe a to, že jsme mnohem "víc" než jsme si kdy mysleli .. což se každým nádechem prohlubuje a sílí.

Co pro Vás může setkání znamenat


⧽ Namalovat si svoji mandalu, je jako napsat beze slov své nejtajnější přání

⧽ Ideální cestu k tomu jak najít sebe sama

⧽ Způsob jak lépe pochopit co se děje ve vás i kolem vás

⧽ Možnost jak vyjádřit, pro co slova schází. Některé pocity jsou těžko formulovatelné - obraz je odpověď

⧽ Harmonizaci těla


Způsob, jak se uvolnit do neznámého, neplánovaného i nečekaného, který děje se nejen při malování, ale i ve vlastním životě, pokud se odevzdáme s důvěrou procesu v jeho přirozených proměnách