Marcela Magdaléna

Zakladatelka a srdce Atelieru Vlny dechu

"je krásné spolu být, je darem se mít" 

  m.m.

Marcela Magdaléna, svými klienty často označována za duchovní průvodkyni, se sama cítí být spíše služebnicí a průvodkyní na cestě holistického života. Průvodkyní na cestě vnímání zdraví a krásy jinak, se zaměřením pomoci najít rovnováhu, smysl a účel života. 

Z vlastní životní zkušenosti se stala vášnivou pro osobní růst a život v souladu s cestou duše.

Již druhou desítku let se věnuje vědomému doteku a energetickému léčení. Po létech učení, nalezení svých darů a jedinečností, oslavuje i jedinečnost svých klientů, nalaďuje se na jejich skutečnou "esenci" a práci  vždy přizpůsobuje individuálním potřebám. V roce 2022 otevřela Školu Vědomého doteku, kde předává své nabité zkušenosti a sdílí i své jedinečné dary

Vede skupinové programy, individuální lekce a v neposlední řadě hluboce regenerační a prožitkové pobyty v tichu. 

Jednou z jejích největších lásek je práce s posvátnou geometrií. Malování mandal, tvorba kamenných mřížek, namlouvání meditací a afirmací je jí dáno.

Její velkou vášní je vytváření pulzující komunity, kde je otevřenost, láska, podpora a příležitost navazovat smysluplné vztahy. Marcela Magdaléna založila nejen Atelier Vlny dechu, kde se můžeme setkávat naživo, ale již dříve také online Klub duševní pohody, kde již od roku 2021 vzniká krásná komunita plna vděčnosti napříč nejen českou republikou. 

Je krásné spolu být, je darem se mít..


Více o jejích aktivitách se můžete dozvědět na jejím profilu marcelamagdalena.cz kde pro vás tvoří další seberozvojové programy pro doma i k osobním setkáním, již přes desítku let. 

K individuálním setkáním a terapiím dotekem přejděte přímo do rezervačního systému