Křišťálové večery

Léčivé večery ve zvukové lázni sférických tónů křišťálových mís 

Čtvrtek - Křišťálové tóny & Kakao

Šálek ceremoniálního kakaa a jemné tóny křišťálových mís, vytváří hluboce léčivý prostor.

Zatímco kakao nás pojí se zemí a otevírá naše srdce lásce, sférické tóny křišťálu nás povznášejí a dovolují nám prožít tělo jako zázrak a hlubokou moudrost. Je to alchymie .. je to Láska

Není to vždy jednoduchá cesta k harmonickému a vědomému bytí. Vyžaduje práci, vůli, čas, studium a učení vnímat se z pohledu nejen fyzického.

Vibrace zvuků v tělesném klidu nás umí dovést do jemných vrstev a úrovní, o kterých jsme neměli ani tušení. Je to posvátná chvíle spojení sami se sebou, lidské vědomí se propojí s vnitřní moudrostí, inteligencí a buněčnou silou. Je to moudré Já, které řídí nevědomé, tělesné a samočinně probíhající procesy - procesy samoléčení.

Zvuky křišťálových mís vytvářejí léčivé vibrace, které pomáhají uvolnit se, cítit se klidně a zároveň se zbavit pochybností a strachu. Tyto tóny podporují vědomí vlastního těla a vnitřní sílu. Tyto léčivé vibrace svým jemným pohlazením čistí uvízlou energii, a zároveň dodají energii posvátnou. Právě posvátná energie umožňuje poznání dokonalé harmonie.


Aktuální termíny ČTVRTEK:  6.6. / 4.7. / vždy od 17:30 - 20:00

Příspěvek: 555,- Kč 

♥︎

Těším se na vás

Marcela Magdaléna

Pátek -Křišťálové tóny & Tandava


Setkání s tradiční praxí, která může skutečně vyvolat a urychlit zážitek duchovního probuzení skrze projev prvotní rytmické energie. Je to moudré Já, které řídí nevědomé, tělesné a samočinně probíhající procesy - procesy samoléčení.

V první části setkání jste meditací vedeni ke ztišení a vnímání těla. Spojení prvků jemného ​​pohybu, dechu a vlastního zvuku vyvolá alchymii, v níž zažíváme tekutost, měkkost a rezonanci, jež cirkuluje veškerým životem na Zemi i v celém Vesmíru. Celý večer je hlubokým ponořením do vln svého těla a jemné lázně léčivých zvuků.

Že se naše těla instinktivně pohybují, je proto, že v nás je něco, co se prostě musí hýbat. Pohyb pak není výtvorem naší vědomé mysli, je něčím mnohem, mnohem hlubším. Je to jako bychom byli obydleni něčím univerzálním, něčím božským. Tandava se netačí - Tandavou jsme

Tandava je pohyb v nejsvětějších vlnách těla. Tento mystický pohyb jednou z nejjemnějších technik pro spojení se svým nitrem.

Aktuální termíny PÁTEK:  28.6. / vždy od 17:30 - 19:30

Příspěvek: 440,- Kč 

♥︎

Těším se na vás

Marcela Magdaléna

 Tenkou nitkou, jež spojuje křišťálové večery je hluboké ponoření do zvukové lázně léčivých tónů křišťálových mís. Každý z večerů je lehce jiný, plyneme v důvěře, že děje se pro nás.

♥︎

Je mi velkou ctí v této službě a léčení stát. Děkuji, že mohu

Setkání probíhají v Atelieru Vlny dechu, Bezručova 29 - Dům U Kotvy , Plzeň - Vnitřní město